Konkurs Dobry Wzór

Tyfloarea (TA)® – usługa rekomendowana do konkursu „Dobry Wzór 2012”!

System Tyfloarea (TA)®, został wyróżniony tytułem „Usługi rekomendowanej do konkursu Dobry Wzór 2012”. Jest to autorski produkt firmy Altix, który czyni przestrzeń publiczną przyjazną dla każdego. Ogromnie cieszymy się, że ten innowacyjny system został doceniony.

Compact 5 HD – finalista konkursu „Dobry Wzór 2012”!

Najnowszy powiększalnik firmy Optelec – Compact 5 HD został zakwalifikowany do finału konkursu „Dobry Wzór 2012”. Jest to pierwszy powiększalnik wyróżniony przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, co pokazuje, że jego jakość doceniają nie tylko użytkownicy.

„Dobry Wzór” to organizowany od roku 1993, ogólnopolski konkurs na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. W tym roku do konkursu zgłoszonych zostało 187 produktów i usług. Od 11 października do 9 grudnia będzie odbywać się wystawa w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, na której będą prezentowane produkty i usługi, które zakwalifikowały się do finału, m. in. nasz Compact 5HD. Podczas tej wystawy produkty zostaną poddane ocenie, a następnie w grudniu zostaną wyłonieni laureaci konkursu. Trzymajcie kciuki za Compacta 5HD!

Więcej informacji na temat konkursu i dalszego jego przebiegu znajdą Państwo na stronie internetowej Instytutu Wzornictwa Przemysłowego (www.iwp.com.pl), w zakładce Projekty/Dobry Wzór.

Komentarze

komentarze